Ideaal weer, veel publiek en liedjes die luidkeels meegezongen werden. De sfeer was geweldig.
Zes koren: de Compagniezangers uit Medemblik, 3x NIKS uit Heenvliet, ’t Heijdse Vismaatjeskoor uit Ter Heijde, Leeuwarder Shantykoor uit Leeuwarden, natuurlijk Shantykoor ’t Bollenhart uit Noordwijkerhout en Shantykoor De Zilk uit buurgemeente De Zilk verzorgden de middag.
Om 12.00 uur opende, na het luiden van de bel, het carnavals-echtpaar Prins Baila en Prinses Laguna, te weten Jan Aartman en Lilian Aartman – Nulkes het festival. De koren namen hun podia in. Het festival kon beginnen.
De mondharmonicagroep van het koor vertoonde voor het eerst in het openbaar hun ingestudeerde “Zeeman, laat dat dromen”. Een daverend applaus was hun prijs!
Onder grote belangstelling werd er heerlijk meegezongen met de veelal herkenbare liedjes.
De samenzang vertolkten vader en zoon Theo en Jordy het alternatieve “aan het strand stil en verlaten” en werd er luidkeels meegezongen met de afsluitende Noordwijkerhoutse wals.
Een prachtige dag, die dankzij de vele vrijwilligers van het koor zelf. We kunnen terug kijken op de succesvolle dag.
Tot volgend jaar op de 2e zaterdag in agustus.
