Shantykoor ‘t Bollenhart kan met het 18e Shantykoorfestival op 20 augustus 2022 met de nieuwe naam het ‘Willem Geerlings Festival’ terug kijken op een groot succes.

Op 20 augustus 2022 was nl eerste “Willem Geerlings” shantyfestival in Noordwijkerhout. Kort voor de coronapandemie is de steun en toeverlaat van het koor, het manusje van alles en groot animator van het festival Willem Geerlings plotseling overleden. Als eerbetoon aan hem kreeg het jaarlijkse festival zijn naam. Zijn dochters Esther & Simone hadden de eer het festival met de onthulling van de banner te openen.

Esther en Simone Geerlings

Maar liefst acht shantykoren brachten op vier podia hun repertoire ten gehore.


 Een grip uit het repertoire van De Hoekse Waard.

Shantykoor De Hoekse Waard
Onze gastvrouwen

Aan het eind van de middag werd het eerste ‘Willem Geerlings Festival’ gezamenlijk zingend afgesloten met o.a. ‘You never walk alone’
Speciaal voor Willem en zijn twee dochters. (Video BON)

You never walk alone – samenzang

Sponsoren